Popular Posts

Inaugurarea oficială a Pistei de Downhill din orașul Sângeorz-Băi.

Primăria orașului Sângeorz-Băi, anunță inaugurarea oficială a Pistei de Downhill din parcul stațiunii.

Cu acest prilej, vor avea loc demonstrații privind utilizarea acestui tip de pistă, ale unor membri dintr-o comunitate specifică activității sportive – practicare downhill, astfel că sunteți așteptați în număr cât mai mare la acest eveniment.

Festivitatea de deschidere și inaugurare va avea loc vineri, 25 august, între orele 16:00 – 18:00.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *