Asociația de Dezvoltare Intercomunitară Deșeuri Bistrița-Năsăud, împreună cu Supercom SA, organizează în perioada 11–16 mai 2026 campania gratuită de colectare…
Primăria municipiului Bistrița continuă procesul de digitalizare a serviciilor publice și pune la dispoziția cetățenilor o platformă online dedicată serviciilor…